Kdo jsme

Naše začátky …

Společnost byla založena v roce 1912 rodinou Jurado, specializovala se na pražení, výrobu a výrobu kávy ve Španělsku (Alicante). Zveme vás, abyste s námi cestovali více než sto třicet let naší historie:

1912: Naše původy

Café Jurado má dnes s čtvrtou generaci pěstitelů kávy bratrů, však budete muset vrátit do Manuel Jurado více a podnikatelskou činnost ke splnění svého vzniku, a to vždy v potravinářském odvětví v Kanárských ostrovů a Maroka ducha. Díky svému velkému odhodlání a úsilí Manuel konečně založil svou první továrnu na pražení kávy před více než sto lety v centru nervů pro všechny Alicante, Maisonnave Avenue.

Již jsme byli průkopníky v našem odvětví, například se stala jednou z předních značek kávy ve Španělsku díky vytrvalosti v kvalitě své kávy, loajalitě svých zákazníků a neustálému vývoji nových produktů, Káva je společným jmenovatelem, díky němuž zákazník může ochutnat směsi různých odrůd s nesrovnatelnou kvalitou.

Po významných změnách a díky třetí porotě poroty je CAFÉ JURADO jedním z předních výrobců ve španělském potravinářském průmyslu a uznávaným vývozcem potravinářských výrobků.

V rámci strategie Total Quality aplikován porota upozorňuje na skutečnost mít přímou kontrolu nad procesy kultivace a kávové plantáže, sklízení a těžila z ropy, které používáme zajišťuje úplnou sledovatelnost vzestupně kávu až do kávovníku.

Kavárna Jurado se také vyznačuje svou řemeslnou tradicí, protože kontrolujeme všechny transformace od začátku k různým obalovým liniím.

V roce 1997 se Café Jurado učinila krok vpřed ve své strategii celkové kvality a zabývala se důležitými investicemi v reengineeringu a technologickém zlepšování v závodě na zpracování kávy, která zahrnovala začlenění nových prvků a zařízení do optimalizace výroby, v jedné z hlavních značek kávy ve Španělsku a vyvíjí širokou škálu produktů, ve kterých shromažďují všechny speciality kávy skrze směsi různých odrůd.

A konečně, Café Jurado kromě toho, že společnost s jasnou cestu růstu a úspěchu, také spolupracuje s různými asociacemi sociální povahy, v němž uvede své spojenectví s dalšími zeměmi v Global Compact Organizace spojených národů, která se zavázala zajistit dodržování deseti základních principů udržitelného rozvoje a společenské odpovědnosti podniků.